Opinie

Zielone Szkoły,  wycieczki, obozy taneczne..

Opinie naszych klientów

Opinie przesłane przez klientów..

Byliśmy na Andrzejkach 2015.11.27-29. Oceniając pobyt w skali od 1 do 5 dajemy 7-em. Zaskoczyli nas wszystkim tak pozytywnie, że długo będziemy pamietać i na pewno wrócimy tam jeszcze raz. Jedzenie nie do przejedzenia, obsługa przecudownie miła. Ukłony dla Pani Doroty i całego personelu. Organizacja pobytu – perfect! Dziękujemy Pani Honoracie aktorce, panu przewodnikowi, Wszystkim uczestnikom Andrzejek z: Opola, Głogowa, okolicy Lwówka Śląskiego, oczywiście z Zielonki. Gorąco Was pozdrawiamy, dodaliście do całości fantastyczny klimat.
Marek i Ela; pobyt: Andrzejki 2015

 

Organizacja spotkania firmowego dla pracowników to strzała w dziesiątkę… Jedzenie wyborne… Obsługa na „każde żądanie”… A instruktorzy do zajęć integracyjnych z ogromnym doświadczeniem i pracują na najwyższym poziomie! Bardzo dziękuję!

Renata HR; pobyt: luty 2015 

 

Niezwykłe miejsce w górach w środku lasu, wyjątkowo smaczna kuchnia, kawa, herbata, domowe pyszne ciasto dostępne o każdej porze, czym byłam ze znajomymi zaskoczona! Bardzo miły kelner dbający o każdego Gościa z osobna. Cisza, spokój, uczucie jakby od zawsze było się u siebie! Gorąco polecam na wypoczynek dla każdego, kto chce solidnie odpocząć ze znajomymi od codzienności wielkiego miasta.

Anna Marek; pobyt: luty 2015

 

Dla mnie i mojej rodziny jest Boba podoba nam się tam pozdrawiamy 
Adam z Rodziną; pobyt: grudzień 2014

 

W imieniu kolegów z firmy „UTC Aerospace Systems” z działu Global Engineering Center – Poland dziękuję za profesjonalne przygotowanie imprezy integracyjnej przez Ośrodek „Uroczysko” w Piechowicach.

Zespół „Uroczyska” wykazał się profesjonalizmem, solidnością, dużym zaangażowaniem oraz dopracowaniem w najmniejszym szczególe wszystkich aspektów imprezy. Na uwagę zasługują wysokie umiejętności organizacyjne firmy, które pozwoliły nam ze spokojem myśleć o całości przedsięwzięcia.

Z przyjemnością rekomendujemy Ośrodek „Uroczysko” wszystkim, którzy szukają sprawnego, zzaangażowanego i rzetelnego parnera. Szczególne podziękowania za pomoc i osobisty wkład chcielibysmy przekazać managerowi obiektu. Całemu zespołowi „Uroczyska” życzymy wielu dalszych sukcesów.

Dan Cretu, Dyrektor Działu Konstrukcyjnego; UTC Aeorspace Systems

 

Organizacja spotkania integracyjnego dla naszej firmy u Państwa to strzał w dziesiątkę! Dziękujemy za rewelacyjny pobyt. Wszystko fantastycznie przygotowane i zorganizowane. Atrakcje na bardzo wysokim poziomie – profesjonaliści z dużym poczuciem humoru na czele z panem Eligiuszem – pozdrawiamy 🙂 Do tego boski kucharz 🙂 Serdecznie polecamy !!!!

Anita; aniut…@…p.pl

A jak ja się bałam! 
Ale pojechałam dla Anuli, jak ma jej pomóc, to ten tydzień wytrzymam. Zabrałam dwie grube książki, łączność ze światem, łańcuchy i pojechałyśmy. 
Chciałam terapii dla Ani, a dostałam dużo więcej. 
O organizatorów byłam spokojna, bo znam ich nie od dziś i wiem, że jak się za coś wezmą, to zrobią to solidnie. 
Podobali mi się Tubylcy Uroczyska, bo się czułam, jak serdecznie przyjmowana krewna. 
Ale Rodziców, Iwonkę, Magdę i Witka, to wciąż mam w głowie. Człek by ich łyżkami jadł. Dali mi kawałek swojego życia, ot tak, po prostu. 
Książek nie ruszyłam, laptop był potrzebny tylko zgrania zdjęć, przydały się tylko łańcuchy. 
Wielkie Dzięki za wszystko 
Ela i Ania – uczestnicy turnusu rehabilitacyjnego; pobyt: styczeń 2014

My również tęsknimy. 
I za organizatorami, przemiłymi, otwartymi i bardzo sympatycznymi.  
I za kadrą pracującą z naszymi dziećmi i z nami rodzicami, oddaną i w pełni zaangażowaną. (Tu pozwolę sobie pozdrowić panie terapeutki i trzech panów. ) 
I za miejscem zacisznym, i za stołówką zaopatrzoną w to, co nam bardzo smakowało – i pizza, i naleśniczki, i krokiety, i spaghetti, i surówki, i ciasta, i deserki… Długo by jeszcze wymieniać. (Pozdrowienia dla Pana Kucharza.) 
I za współturnusowiczami. Świetnie się nam razem rozmawiało, ćwiczyło i walczyło. 
Będę wspominać Was często. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy. 
I nie wiem, jak reszta dziewczyn, ale ja mam teraz tyle energii! Takiej pozytywnej! 
I nie wiem czy wiecie, ale turnus odbywał się w Ośrodku przygotowań do działań ekstremalnych w warunkach górskich „Uroczysko”.
Raz jeszcze dziękuję za wszystko, za życzliwość, otwartość i moc pozytywnych wrażeń. 
Życzę kolejnych udanych turnusów! 
I fury śniegu! 

Iwona i Igor – uczestnicy turnusu rehabilitacyjnego; pobyt: styczeń 2014

Serdeczne podziękowania dla Was oraz obsługi, za rodzinną atmosferę, wspamoałe jedzonko, i spędzenie wielu niezapomnianych chwil.

Daniea i Benedykt; pobyt: grudzień 2013

Mieliśmy zaszczyt skorzystać z Państwa oferty Sylwestrowej i powiem szczerze, jesteśmy bardzo mile zaskoczeni organizacją, dbałością o gości, a przede wszystkim o ich „brzuchy”, mam na myśli catering, który był od świtu do nocy!!!! Jednym słowem „czapki z głów”…

Paweł; pobyt: grudzień 2013

Bardzo nam się u Państwa podobało i mamy nadzieję wrócić. Wszystko świetnie zorganizowane i bardzo pomocni ludzie. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie nas u Państwa.

TLA Sp. z o.o. Doradztwo Podatkowe Kancelaria Prawna; pobyt: listopad 2013 

W imieniu całej załogi DARR S.A. chciałam bardzo bardzo podziękować za organizację imprezy integracyjnej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, atmosfera była rewelacyjna, zabawy integracyjne poprowadzone były w maksymalnie profesjonalny sposób.

Jedzenie oraz warunki, w jakich przebywaliśmy również na 5+. Serdeczne podziękowania dla instruktorów, którzy dbali o nasze bezpieczeństwo.

Niesamowity klimat jaki panował na miejscu w pełni oddaje magię nazwy OŚRODKA UROCZYSKO !!!

DARR S.A. ; pobyt: październik 2013 

W pięknym lesie, jest takie Urocze miejsce, z którego nie chce się wyjeżdżać. Wspaniała atmosfera, przesmaczne i cudownie podane jedzenie, życzliwości ludzi z Uroczyska jest wspaniałe.

Piękne sale do tańca, niesamowite atrakcje zapewnione przez profesjonalną KADRĘ.

AZS TANERO NYSA ; pobyt: sierpień 2013

Na dzisiejszym pożegnaniu kolonii powiedziałam, że klimat, atmosferę tworzą nie piękne meble, apartamenty, ale klimat tworzą ludzie. To ludzie dodają barw, blasku i ciepła. Oczywiście pod warunkiem, że sami są barwni i ciepli. Takich ludzi spotkałam tu, ja i moja kolonia. Są tacy ludzie, których nigdy się nie zapomina… Wy mieszkańcy, a przede wszystkim Właściciele tego miejsca do nich należycie.

Dziękuję w imieniu kolonii „TRAMP” oraz Swoim za klimat, za fantastyczne jedzenie i ciekawe zajęcia… Zajęcia podczas, których młodzież pokonywała swoje słabości i lęki, uczyła się odpowiedzialności.

Dziękujemy za to wszystko i mamy nadzieję że do zobaczenia…

P.S. Największą atrakcją oczywiście były pompki!

Koloniści, Kadra  i Gosia ; pobyt: sierpień 2013

 

Dziękujemy  za niespodziewane atrakcje, niezapomniane wrażenia, bardzo milutką obsługę i zaangażowanie, pyszne jedzonko.

Czas zatrzymał się w miejscu, pory dnia wyznaczały posiłki oraz wschody i zachody słońca.

Czuliśmy się jak domownicy w tym urokliwym zameczku…

Było bardzo sympatycznie, wszystko pozostanie w naszej pamięci.

Sylwia, Ola, Grzegorz (rodzinka z Gliwic)

 

Pięknie dziękujemy całej obsłudze za wspaniałe przyjęcie i pyszne jedzonko…

 

Tomasz Pietrykowski

Pani Ola U.

Serdecznie dziękujemy kelnerowi, dziękujemy za fantastyczny obóz u Państwa w Ośrodku.

Obsługa, jedzonko, zakwaterowanie – SUPER! Pozdrawiamy Właścicieli,  a w szczególności pana kelnera i kucharza!

Mariusz Morański, kierownik obozu tanecznego ; pobyt: lipiec 2013r.

Bardzo dziękujemy za wspaniałe przeżycia i pyszne jedzenie. Serdecznie pozdrawiamy  i mamy nadzieję na kolejne spotkanie.

Ewa, Grzegorz i Gosia z Wrocławia ; pobyt: lipiec 2013

Dziękujemy za wszystko, obsługę, atmosferę, jedzenie, życzliwość. Super okolica i ośrodek z naprawdę trafną nazwą „ Uroczysko”.

Do zobaczenia!

Grupa z Niemiec ; pobyt: lipiec 2013

Saluti do tutto il gruppo Italiano.

Speciali ringrazionenti da parte di Filip e Kamil.

Un speciali saluto onche da parte di lyor

(proveniente dal gruppo Polacco)

Filip Wiśniewski

Grupa z Włoch ; pobyt: lipiec 2013

Serdecznie dziękujemy za najcudowniejsze chwile w życiu spędzone w ośrodku „ Uroczysko”. Dzięki temu nasza przyjaźń się nie skończy.

Ola z Wrocławia i Veronika z Francji

Encore un grand Merci

Pour  tout!

Je vous aime et je ne vous

Oublirais jamais

Grupa z Francji ; pobyt: lipiec 2013

Podziękowania  za kawę i przemiłe towarzystwo.

Cezary Stoch

Saluti dal gruppo Italiano 2

Bardzo dobre pączki, lecz mogłoby być więcej jedzenia w nocy.

Włochy Rzym

Karolina Buśko

P.S Pozdrowienia dla kucharza

Bardzo dziękujemy za pyszne jedzenie, za miłych osób przy kuchni i za przyjemną atmosferę.

Dziękujemy także za wszystko.

Grupa z Ukrainy ; pobyt: lipiec 2013

Bardzo dziękuję za ten odpoczynek, który miałem tutaj

Kostia ; Grupa z Ukrainy ; pobyt: lipiec 2013

 

Komfortowe pokoje, piękna sala lustrzana, obfite i smaczne posiłki, wspaniała obsługa kelnerska, życzliwi gospodarze i pracownicy, ciekawa historia obiektu i wspaniałe otoczenie. I te wszystkie atrakcje za niewielkie pieniądze! Gorąco polecam ten obiekt i dziękuję za przygotowanie nam zjazdu klasowego z okazji 40-lecia matury.

Grażyna

grazyna…@…p.pl ; pobyt: czerwiec 2013 

 

 

Super fajne gopodarze dbaja o każdego z osobna i o wszystkich razem raj dla dzieci wyżywienie non stop 24 h na dobe duzo smacznie rozmaicie duzo atrakcji z zimowym dojazdem polecam

darek…@…p.pl ; pobyt: Wielkanoc 2013

 

Gorąco polecam, właśnie wróciliśmy z pobytu andrzejkowego w ośrodku Uroczysko było fantastycznie, atmosfera, otoczenie i miła obsługa. Bardzo pozytywne miejsce az niechce sie wyjeżdzać.

grupa z lubuskiego

minik…@…2.pl ; pobyt: Andrzejki 2012

 

 

jadę w kwietniu z grupą 40 os po raz trzeci miła obsługa i dobre wyżywienie a ośrodek położony w lesie sala bankietowa – stołówkowa w starym stylu nadaje klimatu podobno zrobiono lepszy dojazd MS Gdynia

n…@…il.pl

 

 

Cały czas spędzony w „Uroczysku” to jedna wielka przygoda i fantastyczna zabawa. Gratuluję Panie Władysławie wspaniałego programu i niezawodnych ludzi, którzy z Tobą współpracują. Dzieciaki cały czas wypominają ich z zachwytem a to jest najważniejsze. Dziękuję jeszcze raz za cudowny czas w przepięknym „Uroczysku”.

Klaudiusz

brutu…@…eta.pl

 

 

….to był wspaniały tydzień spędzony w fantastycznej atmosferze… Serdeczne pozdrowienia dla całej Załogi i sympatycznego Personelu Ośrodka!

Paulina

pauli…@…p.pl

 

 

było super

w.strz…@…et.pl

 

 

Dziękuję za miły spędzony czas + niespodziankę

Dziękujemy za mile spędzony czas i wspaniałą kuchnię! Bardzo Nam się podobało i nigdy tego nie zapomnimy. Panuje tu bardzo miła atmosfera tworzona przez przemiły personel. WRÓCIMY!!!

Podziękowania za udany pobyt, wiele miłych wrażeń oraz przeżyć i miłą atmosferę.

Dziękujemy serdecznie! P.S dziękuję za latarkę

Uczestnicy obozu Karate ; pobyt: lipiec 2013

 

 

Fajny klimat, fajni ludzie, dobre jedzenie. Wypoczęliśmy i wracamy z naładowanymi akumulatorami. Na pewno tu wrócimy.

Goście z Gliwic ; pobyt: lipiec 2013

 

Die Jugendfeuerrehr Bernstadt otaltbernsdorf bedankt sich fur die sehr schonen Tuge an diesem Ort

Die Unterkunft (besonders mein Einze( zimmer) die Verpflegung = ALLES SUPER=

Besonders bedanken wir uns bei unserem Ausbilder fur die la 100,000 Liegesfutze!!!

Bis zum nachsten Mac !

Goście z Niemiec; pobyt: czerwiec 2013

 

 

Ogromne podziękowania za przemiłą gościnę oraz sympatyczną atmosferę.

Prywatna Szkoła w Biedrusku

 

Z serdecznym podziękowaniem za gościnne przyjęcie, pomoc, troskę i opiekę oraz życzeniami WSZYSTKIEGO DOBREGO

Biuro „Kogis” ; pobyt: maj i czerwiec 2013

 

 

Wielkie podziękowania za udany pobyt integracyjny, przeżycia ekstremalne, wrażenia kulinarne. Szczególne podziękowania dla organizatorów zabaw w terenie oraz całej przemiłej obsługi i kotki…

Deichmann Sp. z o.o.  ; pobyt: czerwiec 2013

 

 

Wspaniały ośrodek, atmosfera miła na dobry ośrodek klasa Nasza trafiła. Szkoda żeśmy na dwa dni tu tylko przyjechali, chętnie trochę dłużej byśmy zostali. Za waszą gościnność bardzo dziękujemy, może jeszcze kiedyś znów do Was przyjedziemy. 

Klasa Ic z II LO w Lubinie ; pobyt: czerwiec 2013

 

 

Kraków zachwyca swoim pięknem, ale Uroczysko zapiera dech! Wśród piękna przyrody spotkaliśmy wspaniałych ludzi, którym serdecznie dziękujemy za udany pobyt.Szczególne podziękowania dla Pani Tereni, która dbała nie tylko o nasze podniebienia, ale także o dobre samopoczucie i uśmiech na twarzy każdego dziecka

Zielona Szkoła z Krakowa ; pobyt: czerwiec 2013

 

 

Lepiej w „Uroczysku” być niż gdzie indziej kawy pić. Bardzo dziękujemy za wspaniałą imprezę z okazji:
– 45-lecia rozpoczęcia szkoły
– 40-lecia matury
– naszych 60 urodzin
Wrócimy tu na kolejne obchody.

Klasa 1Tf (1968-1973) ; pobyt: czerwiec 2013

 

 

Dziękuję za bardzo dobry czas oraz ciepły klimat (mimo stycznia).

Tańce Hulańce ; styczeń – luty 2013

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pięknie spędzone chwile

Tańce Hulańce ; styczeń – luty 2013

 

 

Dieses Jahr haben wir Weihnachten an einem ganz besanderem Ort verbracht, weit weg vom Larm und Gestank der Stadt.

Wunderschon gelegen ist dieses Haus, von dem man die Natew hautnah erleben kann Hier herrscht so eine familiare Atmosphare, dass man sich wie zu hause fuhlen kann. Stehts bemuht um unser Bestes hat es uns an Nichts gefahlt

-auBer ein bisschen mehr Schnee

Das Personal freundlich und zuvorkommend, der koch hervorragend, die chefs sind ausBergewohnliche Menschen und stehts um das wohl bemuht.

Unvergesslich war dieses weihnachts fest!!!

Normalerweise verbringen wir den winter in der Sonne, doch wir kommen zuruck-versprechen-sofern es uns gott gewahrt

Liebe  Grube von dem 750 km entfernt wohnendem

Goście z Niemiec ; pobyt: Boże Narodzenie i Sylwester 2012

 

 

Spędzone w uroczym miejscu w bardzo miłej rodzinnej atmosferze i nastroju tych magicznych świąt. Dziękujemy wszystkim wspaniałym ludziom, którzy zapewnili nam tak wiele i wspaniałych chwil, oraz dziękujemy ze smaczną kuchnię. Życzę wszystkim tu spotkanym pracownikom dużo zdrowia i radości z wykonywanej pracy. Dziękujemy serdecznie!

pobyt: Boże Narodzenie 2012

 

 

Cała Moja Rodzina spędziła w Uroczysku Święta Bożego Narodzenia 2012r. We wspaniałej  atmosferze przy pięknej  choince oraz doskonałej, niepowtarzalnej kuchni świątecznej !!! Dziękujemy Właścicielowi, kucharzowi i obsłudze za troskliwą opiekę w okresie Świąt Bożego Narodzeni.

Warto tutaj wrócić !!!

pobyt: Boże Narodzenie 2012

 

Mam nadzieję, że to wspaniałe szkolenie Lyoness i piękny wieczór integracyjny będzie początkiem naszej wspólnej pracy z Lyoness Już dziś myślimy o następnym spotkaniu.

Lyoness ; pobyt: październik: 2011

 

 

W podziękowaniu za możliwość spędzenia czasu w tym wspaniałym ośrodku…P.S. Życzę każdemu, żeby mógł uczestniczyć w naprawdę tak wspaniałej imprezie!!!

pobyt: lipiec 2011r

 

 

Mówi się że wspomnienia to tylko nic nie znaczący krok w tył, ale to nie prawda. My wiemy, że wspomnienia to nie tylko trzy sylaby i jedenaście liter, to powrót do najpiękniejszych chwil Naszego życia, które przeminęły.

Mogę śmiało powiedzieć w imieniu całej kolonii, że pobyt w uroczysku będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy. Przeżyliśmy tutaj wspaniałe chwile, chociaż trzeba przyznać, że bywały momenty, w których radość przyćmiewało ogromne zmęczenie. Wynieśliśmy stąd dużo więcej, niż tylko kolejne historie do opowiadania. Nauczyliśmy się też- a może przede wszystkim- odpowiedzialności za siebie, swoje gesty i słowa, wyjedziemy z uroczyska bogatsi moralnie i duchowo.

W imieniu wszystkich kolonistów serdecznie dziękujemy za gościnę Panu Władysławowi Leszczyńskiemu, a także komandosom, którzy bardzo Nam zaimponowali swoimi umiejętnościami. Mamy nadzieję, że będziecie wspominać Nas równie miło, co my Was.

Kraków – Azory ; pobyt: lipiec 2011

informacja o ofercie i terminach

Masz dodatkowe pytania?
Chcesz otrzymać ofertę?
Skontaktuj się z nami teraz!

Przewiń na górę